Otel Hakkında

get link Kartal Belediyesi’nin Sosyal Tesisi olan Ada Kartal Hotel, İstanbul’un içinde İstanbul’un kaosundan uzak bir konumda denizin ormanla buluştuğu huzurlu bir konumdadır.

пожарить голени курицы на сковороде с корочкой
Genel
Havuz

here Büyükada’nın en nadide yerinde yer alan tesis, konaklamadan, restoranına, plajından, piknik alanlarına, toplantı salonlarından, şark köşelerine bir çok imkanı bir arada bulundurmaktadır.

http://www.vegstew.com/demo/grafik-raboti-lor-shigina-n-s.html Ada Kartal Hotel’de Özel Halk Plajı’nın yanısıra özel bir havuz ve plaj da bulunmaktadır.

r2kSüit Dış
Oda
r2kSuit Balkon

как заполнить банковский чек образец Ada Kartal Hotel konaklama konusunda size huzur içinde seçenekler sunuyor. 3 farklı konaklama tipinde (Standart, Bungalow, Suit) hizmet sunan Ada Kartal Hotel, bu konaklama tiplerinde yer alan, 1+1, balkonlu, gelin odası gibi seçeneklerle farklı ihtiyaçlara çözümler üreterek istediğiniz gibi bir tatil olanağı sağlıyor.

Halk Plajı
r2kHalk Plajı Şezlong Orta
r2kHalk Plajı Şezlong Deniz

http://xn--80aag3atebivc.xn--80aswg/disqusion/67-distreptaza-instruktsiya-po-primeneniyu.html Ada Kartal Hotel, Özel Halk Plajı ile günübirlik tatil seçeneğini misafirlerine sunuyor. Kartal Motor İskelesinden kalkan ve tesisin iskelesine yanaşan özel seferler ile kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Büyükada’da ki benzer tesislere göre ekonomik çözümler sunan tesisimizde şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, duş, cankurtaran, büfe ve piknik ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

r2kToplantı 2

http://www.mebtd.ru/discus/kak-udalit-akkaunt-xbox.html Ada Kartal Hotel, Eğitim ve Toplantı ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Her türli ihtiyaç ve detay düşünülerek hazırlanmış olan mekanlarımızda sessiz ve dikkat dağıtacak dış etkenlerden arındırılmış, verimli toplantılar ve eğitimler gerçekleştirebilirsiniz.

r2kToplantı 1
r2kÜst Cafe

source site Üst Cafe bölümümüzde farklı oturma seçenkleri ile deniz manzaralı huzurlu ortamlarda keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

r2kŞark Köşesi 1

http://qteam.ru/disqusion/64.html Ada Kartal Hotel’de Şark Köşesinden Oyun Salonuna farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik hizmetler bir arada sunuluyor.

r2kPiknik Alanı - Deniz

http://www.besttea.uz/uploaded/problemi-sovremennogo-mira-filosofiya.html Özel piknik alanları ile doğa ile başbaşa kalacağınız keyifli saatler sizleri bekliyor.

r2kDüğün Gelin Masa
r2kDüğün Havuz Süleme 2
Garsonlar

go site Ada Kartal Hotel en özel gününüzde de yanınızda. Havuz başı, açık ve kapalı mekanlarda düğün organizasyonlarında eşsiz manzara ve doğası ile unutulmayacak bir düğün deneyimi sunuyor. Profesyonel kadrosu ile, en ince detayına kadar düşünülmüş kokteyl, yemek seçenekleri ile İstanbul’un en güzel, en huzurlu yerinde unutulmaz bir deneyim vaadediyor.

here